Ogłoszenia parafialne 23.09.2018 – 30.09.2018

XXV Niedziela zwykła

• O godz. 15.00 Nieszpory niedzielne

• Kiermasz w domu katechetycznym czynny od 10.00 do 12.00

• O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego odmawiana przy kaplicy na ul. Św. Jana
  • O godz. 16.30  Msza św. szkolna. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi
  • Do udziału we Mszy św. zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania. Po mszy św. spotkanie dla Bierzmowańców i podział na grupy

• O godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów

XXVI Niedziela zwykła

• O godz. 15.00 Nieszpory niedzielne

• Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych 6 października o godz. 17.00 w kościele

• Bóg zapłać za ofiary na intencje mszalne
  • Bóg zapłać za uporządkowanie obejścia naszego kościoła i sprzątanie kościoła
  • Bóg zapłać za dowożenie starszych na Mszę św.
Kancelaria parafialna czynna:

Poniedziałek – godz. 8.00 – 9.00 i 17.00 – 18.00

Środa          – godz. 8.00 – 9.00 i 17.00 – 18.00

Piątek          – godz. 8.00 – 9.00 i 17.00 – 18.00

Zaproszenie na Koronkę na ulicach miast świata !
28 września, godz.15.00, kaplica przy ul. Św. Jana

Od dziesięciu lat, 28 września o godzinie 15.00, w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, czciciela Bożego Miłosierdzia spotykają się na chodnikach, rogach ulic i placach miasta, by uczcić Godzinę Miłosierdzia i prosić Boga w intencjach dla nich najważniejszych.

Są zaopatrzeni w plakat „Jezu, ufam Tobie”, obrazki i ulotki zapraszające do modlitwy przypadkowych przechodniów. Wszystko trwa 10-15 minut.

Na przestrzeni ostatnich lat w „Koronkę do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata” włączyli się wierni z kilkudziesięciu państw świata i setek miast i miasteczek  w Polsce. Jest to wielkie świadectwo wiary o Bożym Miłosierdziu, wspólne dla polskich i zagranicznych miast oraz parafii.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia !!!

Informujemy, że w niedzielę 30 września 2018r. organizowane są XVIII Zabrzańskie Szosowe Wyścigi Rowerowe Niezrzeszonych. Więcej informacji na stronie internetowej Parafii i na plakatach. W imieniu Ks. Rafała Wyleżoła serdecznie zapraszamy do udziału!