Ogłoszenia parafialne 03.02.2019 – 10.02.2019

4 Niedziela zwykła

• Dzisiaj Kościół wspomina św. Błażeja Biskupa i Męczennika. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo przez wst. Św. Błażeja, które ma nas chronić od chorób gardła i wszelkiego innego zła.
  • W zakrystii u Pana kościelnego można nabyć świece gromniczne, które poświęciliśmy w minioną sobotę w czasie świętowania Ofiarowania Pańskiego
  • Kolekta na potrzeby Parafii
  • O godz. 15.00 Nieszpory niedzielne

• Kiermasz w domu katechetycznym czynny od 10.00 do 12.00. Wydajemy odzież za darmo!!!

• Kościół wspomina św. Agatę dziewicę i męczennicę. Po każdej Mszy św. poświęcenie chleba ku jej czci.
  • O godz. 18.00 Msza św. i Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

• W środę Msze św. o godz. 7.00; 8.00.

• O godz. 18.00 Msza św. wieczorna

• Godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i krótka Adoracja w kaplicy
  • Od godz. 16.00 okazja do spowiedzi
  • O godz. 16.30 Msza św. szkolna

5 Niedziela zwykła

• Kolekta na potrzeby Parafii
  • O godz. 15.00 Nieszpory niedzielne

• Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych 2 lutego 2019 o godz. 17.00 w kościele

Bierzmowanie w naszej Parafii

• Sakrament bierzmowania w naszym kościele udzielany będzie 25 marca 2019r. podczas Mszy św. o godz. 16.00. Uroczystości przewodniczyć będzie i Sakramentu udzieli Bp Jan Kopiec. W naszej parafialnej wspólnocie przygotowuje się do Bierzmowania 80 osób.

• Bóg zapłać za ofiary na intencje mszalne. Przypominamy, ze przyjmujemy intencje na rok 2019
  • Bóg zapłać za dowożenie starszych na Mszę św.
  • Bóg zapłać za demontaż stajenki i ozdób świątecznych