Ogłoszenia parafialne 05.05.2019 – 12.05.2019

III Niedziela wielkanocna

• Kolekta potrzeby naszej Parafii
  • O godz. 15.00 Nabożeństwo majowe

• O godz. 18.00 Msza św. i Nowenna do MBNP.

• O godz. 17.30 Nabożeństwo majowe z udzielaniem Komunii św.
  • Po Nabożeństwie próba dla dzieci pierwszokomunijnych

• O godz. 17.30 Nabożeństwo majowe, rozpoczniemy w kościele i pozostałą część odprawimy przed Pietą na placu kościelnym. Po Nabożeństwie Msza św.
  • Po Mszy św. próba dla dzieci pierwszokomunijnych

• O godz. 16.30 Msza św. szkolna.
  • Po Mszy św. próba dla dzieci pierwszokomunijnych i spowiedź przed I Komunią św.

• O godz. 10.00 nie ma zbiórki dla ministrantów
  • O godz. 17.30 Nabożeństwo majowe

IV Niedziela wielkanocna

• W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy w naszej Parafii uroczystość Pierwszej Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 9.30. Prosimy, aby uwzględnić tę uroczystość przy wyborze niedzielnej Mszy św.
  • Kolekta specjalna na modernizację ogrzewania naszego kościoła
  • O godz. 15.00 Nabożeństwo majowe

• Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych 1 czerwca 2019 o godz. 17.00 w kościele

• Bóg zapłać za ofiary na intencje mszalne. Przypominamy, że przyjmujemy intencje na rok 2019
  • Bóg zapłać za dowożenie starszych na Mszę św.
  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i troskę o jego obejście
1 czerwca 2019r. organizowana jest Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca pod hasłem: „W mocy Ducha Świętego z Pauliną Jaricot”

Pragniemy gorąco zaprosić Parafian naszych biskupickich Parafii do udziału w tej pielgrzymce. Wyjazd 1 czerwca br. o godz. 9.00 spod naszego kościoła.

W programie przewidziane są wydarzenia: spotkanie z Redakcją „Różańca” i z Papieskimi Dziełami Misyjnymi, Różaniec – Wniebowstąpienie Pana Jezusa – ks. Stanisław Szczepaniec, Świadectwo o Żywym Różańcu, Msza św. pod przewodnictwem abpa Henryka Hosera SAC, wizytatora apostolskiego  w Medjugorje

Zapisy u Pana kościelnego w zakrystii. Koszt przejazdu – 20 PLN

10 maja 2019r. o godz. 18.00 – RAFAEL FILM, księgarnia GLORIA 24 oraz kino ROMA zapraszają na pierwszą edycję wieczorów pod hasłem „Spotkanie z Nim”. Podczas trzygodzinnego wieczoru można posłuchać nowej muzyki chrześcijańskiej zespołu OMG, zapoznać się z ofertą wydawnictwa Gloria 24, obejrzeć najnowszy film hiszpańskiego reżysera Juana Cotelo pt. „Największy dar” i skorzystać z poczęstunku. Informacje nt. biletów w cenie 10 PLN za cały wieczór w kasie kina ROMA.