Ogłoszenia parafialne 12.05.2019 – 20.05.2019

IV Niedziela wielkanocna

• W naszej Parafii uroczystość Pierwszej Komunii św.
  • Kolekta specjalna na modernizację ogrzewania naszego kościoła
  • O godz. 15.00 Nabożeństwo majowe

• Wspominamy NMP Fatimską. Zapraszamy w tym dniu na Mszę do kościoła św. Jana o godz. 18.00, po Mszy różaniec fatimski. Nabożeństwo zakończymy w naszym kościele.

• Nowenna do MBNP w ramach nabożeństwa majowego, o godz. 18.00 Msza św.
  • Z racji 14. dnia miesiąca wspominamy bł. Marię Luizę Merkert. Po Mszach odmówimy nowennę za Jej wstawiennictwem.

• O godz. 17.30 Nabożeństwo majowe z udzielaniem Komunii św.

• O godz. 17.30 Nabożeństwo majowe, rozpoczniemy w kościele i pozostałą część odprawimy przed Pietą na placu kościelnym. Po Nabożeństwie Msza św.

• O godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego
  • O godz. 16.30 Msza św. szkolna.
  • O godz. 19.00 Wieczór uwielbienia przed Najśw. Sakramentem. Modlimy się słowami: z Ewangelii św. Jana „Niech się nie trwoży serce wasze”. (J 14, 1)

• O godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów
  • O godz. 17.30 Nabożeństwo majowe

V Niedziela wielkanocna

• O godz. 15.00 Nabożeństwo majowe

• Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych 1 czerwca 2019 o godz. 17.00 w kościele

• Bóg zapłać za ofiary na intencje mszalne. Przypominamy, że przyjmujemy intencje na rok 2019
  • Bóg zapłać za dowożenie starszych na Mszę św.
  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i troskę o jego obejście
1 czerwca 2019r. organizowana jest Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca pod hasłem: „W mocy Ducha Świętego z Pauliną Jaricot”

Pragniemy gorąco zaprosić Parafian naszych biskupickich Parafii do udziału w tej pielgrzymce. Wyjazd 1 czerwca br. o godz. 9.00 spod naszego kościoła.

W programie przewidziane są wydarzenia: spotkanie z Redakcją „Różańca” i z Papieskimi Dziełami Misyjnymi, Różaniec – Wniebowstąpienie Pana Jezusa – ks. Stanisław Szczepaniec, Świadectwo o Żywym Różańcu, Msza św. pod przewodnictwem abpa Henryka Hosera SAC, wizytatora apostolskiego  w Medjugorje

Zapisy u Pana kościelnego w zakrystii. Koszt przejazdu – 20 PLN

Parafia nasza, podobnie jak w ubiegłych  latach, organizuje wakacyjne kolonie dla dzieci w nadmorskim ośrodku BRYZA w Łukęcinie w  lipcu i  sierpniu 2019. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt, ze względu na możliwość starania się o dotacje.