Intencje mszalne 26.05.2019 – 02.06.2019

Intencje mszalne w okresie od 26 maja 2019 do 2 czerwca 2019

niedziela 26 maja 2019
07:30 1. za + męża Ewalda

2. za + Joannę Śmietana z ok. urodzin (od rodziny)

3. za + Ritę Gratza (gregorianka 26)

09:30 1. za ++ sąsiadów z ul. Zamkowej 6

2. za + Eugeniusza Wardak (gregorianka 26)

11:30 1. Do Op.B. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosł. i zdrowie dla Ks. Krzysztofa Plewnia z ok. roczn. święceń kapłańskich

2. Do Op.B. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Szymona Litwin z ok. 18 urodzin

3. Do Op.B. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie Haralda Mazej z ok. urodzin

Po Mszy św. Chrzest: Łucja Rudzińska

15:00 Nabożeństwo majowe
16:00 Msza św. z udzielaniem Chrztu św.: Mikołaj Burda, Antoni i Jagoda Kudłaty
poniedziałek 27 maja 2019 św. Augustyna z Canterbury, biskupa
07:00 1. za ++ zbiorowa

2. za + Ritę Gratza (gregorianka 27)

18:00 1. za + Władysławę Materny (od Ludwika Bulanda z rodziną)

2. za + Eugeniusza Wardak (gregorianka 27)

wtorek 28 maja 2019 św. Germana z Paryża, biskupa
07:00 1. za + Eugeniusza Wardak (gregorianka 28)

2. za + Ritę Gratza (gregorianka 28)

18:00 1. za + Ernę Kühnel w 3 roczn. śm. i + Ryszarda Kühnel

2. za ++ rodziców Rozalię i Władysława, teściów Zofię i Tadeusza

środa 29 maja 2019 św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy
07:00 1. za + Eugeniusza Wardak (gregorianka 29)

2. za + Ritę Gratza (gregorianka 29)

08:00 Hl. Messe: za + Władysławę Materny (od Stanisława Bulanda z rodziną)
czwartek 30 maja 2019 św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika
07:00 1. za + Klarę Borszcz

2. za + Ritę Gratza (gregorianka 30)

18:00 za + Eugeniusza Wardak (gregorianka 30)
piątek 31 maja 2019 święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
07:00 za + Józefa Pasternak (int. Od chrześniaka Franka)
08:00 w int. Pracowników Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla, Emerytów i Rencistów oraz ++ Pracowników
16:30 1. za + Mariana Bajer w 30 dni po śm.

2. za ++ Rafała Gusta i Roberta Melerskiego

sobota 1 czerwca 2019 św. Justyna, męczennika
08:00 1. w int. czcicieli NS NMP oraz członków Róż Różańcowych

2. za + Teodora Strużyna (int. od członków Żywego Różańca)

18:00 za + Witolda w roczn. śm.
19:00 Kaplica Szpitala Miejskiego: za + Genowefę Zaskalską (gregorianka 1)
niedziela 2 czerwca 2019 Wniebowstąpienie Pańskie
07:30 1. za ++ Henryka i Beatę Boruta, ++ rodziców Józefę i Władysława Popiołek oraz + Jana Kuliś

2. za ++ rodziców, rodzeństwo i chrześniaka Norberta

09:30 Do Op.B. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Oskara Miśta z ok. 1 urodzin i dla Dominika Karaś z ok. 18 urodzin
11:30 1. za ++ Jana i Janinę Gaczyński, siostrę Marię i ++ z rodziny

2. za + Genowefę Zaskalską (gregorianka 2)

Po Mszy św. Chrzest: Zuzanna Jakubiak

15:00 Nieszpory niedzielne
16:00 1. za + Mariana Jędrzejczak w 15 roczn. śm.

2. za ++ syna Jacka w dniu urodzin, jego żonę, ++ rodziców z obojga stron, męża i siostrę