OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIII Niedziela zwykła

 • O godz. 15.00 Nieszpory niedzielne

Wtorek 

 • O godz. 18.00 Msza św. i Nowenna do MBNP

Środa 

 • Msze św. o godz. 7.00 i 8.00 (w jęz. niem.)
 • W naszym kościele nie ma Mszy św. wieczornej

Czwartek 

 • O godz. 10.00 spotkanie uczestników projektu „Szwarny Senior” w domu katechetycznym
 • Zapraszamy do uczestnictwa w Kręgu biblijnym dla młodzieży i dorosłych zainteresowanych pogłębieniem wiedzy biblijnej. Spotkanie inauguracyjne w domu katechetycznym po Mszy św. wieczornej. Rozważamy Księgę Rodzaju 29-36

Piątek i Msza św. szkolna

 • Godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i krótka Adoracja Najśw. Sakramentu
 • Msza św. szkolna o godz. 16.30. Zapraszamy wszystkie dzieci

Sobota 

 • O godz. 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi

XXIV Niedziela zwykła

 • O godz. 15.00 Nieszpory niedzielne

Przygotowanie do I Komunii św.

 • Od 1 do 20 września zapisujemy dzieci klasy 3 Szkoły Podstawowej do przygotowania do I Komunii św. Rodziców prosimy o kontakt w kancelarii parafialnej celem wpisania dziecka na listę kandydatów

Prasa Katolicka

 • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. W dzisiejszą niedzielę nabyć można egzemplarz specjalny po święcony postaciom Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matce Czackiej, którzy zostaną wyniesieni na ołtarze 12 września. Cena 10 PLN

Msza św. dla młodzieży i studentów w Par. św. Jana Chrzciciela

 • Od 19 września 2021 w kościele św. Jana Chrzciciela w każdą niedzielę o godz. 20.00 odprawiana będzie Msza św. dla młodzieży i studentów oraz „młodych Duchem”. Odprawiać będzie Ks. Artur Sepioło a towarzyszyć Mu będzie zespół muzyczny