CO, GDZIE I KIEDY W BISKUPICACH ?

• Od wtorku 5 października rusza cykl 7 spotkań dla rodziców zatytułowany Rodzinny Krąg Bliskości. W formie warsztatowej rodzice otrzymują wsparcie, by lepiej porozumieć się z dziećmi, radzić sobie w sytuacjach kryzysowych i nabierać umiejętności postępowania z dziećmi trudnymi. Spotkania odbywać się będą w każdy wtorek w godzinach od 17.00 do 19.00 w salce w Par. św. Jana. W czasie warsztatu zapewniona jest opieka dlatego rodzice mogą przyjść także z dziećmi.
  • W dniach 8-10.10.2021. w parafii św. Jana Chrzciciela odbędzie się kurs Nowe Życie – prowadzić go będzie Szkoła Nowej Ewangelizacji. Jest to rodzaj trzydniowych rekolekcji, w których odnawia się swoją wiarę i relację do Jezusa.
  • W środę 13.10.2021 o godz. 18.00 w kościele św. Jana Chrzciciela  odbędzie się Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie.
  • Fundacja Betlehem Dom Chleba zaprasza na Kawiarenkę dla Rodzica. Co dwa tygodnie można wysłuchać wykładu specjalistów na temat wychowania dzieci a także porozmawiać z fachowcami na trudne tematy wychowawcze w miłej atmosferze przy ciastku i kawie. Wstęp na spotkania Kawiarenki jest wolny i bezpłatny. Można ze sobą zabrać dzieci. Będą w czasie Kawiarenki pod dobrą opieką. Spotkania będą odbywały się w restauracji Beskid. Przy wyjściu z kościoła leżą ulotki, w których opisane są tematy wykładów a także daty, w których się one odbędą.