OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXII Niedziela zwykła

 • O godz. 15.00 Nabożeństwo różańcowe za zmarłych z wypominkami

Poniedziałek 

 • O godz. 17.30 Różaniec za zmarłych z wypominkami

Wtorek 

 • O godz. 11.00 spotkanie dla uczestników projektu „Szwarny Senior” 
 • Msza św. o godz. 18.00 z Nowenną do MBNP

Środa 

 • Msze św. o godz. 7.00 i 8.00 (w jęz. niem.)

Czwartek 

 • O godz. 18.00 Msza św. wieczorna. Po Mszy św. Krąg biblijny dla zainteresowanych pogłębieniem wiedzy biblijnej. Rozważamy Księgę Wyjścia rozdziały 5 – 10

Piątek – Msza św. szkolna 

 • Godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i krótka Adoracja Najśw. Sakramentu
 • Od godz. 16.00 okazja do spowiedzi. 
 • Msza św. szkolna o godz. 16.30. Zapraszamy wszystkie dzieci, zaś obowiązkowo dzieci pierwszokomunijne

Sobota 

 • O godz. 17.00 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi
 • O godz. 17.30 Różaniec Fatimski i Msza św. w int. czcicieli

XXXIII Niedziela zwykła – wspomnienie bł. Marii Luizy Merkert

 • Po każdej Mszy św. modlimy się modlitwą Nowenny do Trójcy św. przez wstawiennictwo bł. Marii Luizy Merkert
 • Części stałe w jęz. łacińskim
 • O godz. 15.00 Nieszpory niedzielne
 • O godz. 17.00 koncert organowy w ramach XI Śląskiego Festiwalu Bachowskiego. Koncertować będą  organiści: Jakub Plewa i Piotr Soroka

Prasa Katolicka

 • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego i dodatku o zbliżającej się beatyfikacji księdza Jana Machy
Katedra Organów i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej w Katowicach i Koło Naukowe Organistów organizują XI Śląski Festiwal Bachowski. W ramach Festiwalu mieści się także koncert w naszym kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Biskupicach. Dlatego zapraszamy na koncert 14 listopada 2021 o godz. 17.00. koncertować będą  organiści: Jakub Plewa i Piotr Soroka. Bliższe informacje na stronie internetowej i fb
Ks. Artur planuje wyjazd na ferie zimowe dla dzieci w przyszłym roku. W związku z powyższą inicjatywą i pragnieniem obniżenia kosztów wyjazdu dla pojedynczego uczestnika, ogłaszamy zbiórkę makulatury. Zwyczajem lat poprzednich można ją składać przed bramą garażową lub przed kancelarią. Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony będzie na wyjazd dzieci
W 2 niedzielę Adwentu – 5 grudnia – nasza Parafia organizuje Kiermasz Adwentowy będący częścią projektu „Szwarny Senior”. Czas trwania Kiermaszu zaplanowany został w godzinach przedpołudniowych od godz. 8.30 do godz. 13.00. W ramach tej inicjatywy: możliwość zakupu stroików wykonanych przez Seniorów, ciast domowych i innych artykułów świątecznych. Zapraszamy również chętnych do współpracy i prosimy o kontakt z Ks. Proboszczem