Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są sprawowane: w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty o godz. 17.30, w środy po Mszy św. o godz. 7.00, w piątki po Mszy św. szkolnej, a w niedziele o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy!

XXX Niedziela zwykła

• O godz. 15.00 Nabożeństwo różańcowe

• O godz. 17.30 Nabożeństwo różańcowe i modlitwa Nowenny do MBNP
  • O godz. 18.00 Msza św.

• Msze św. o godz. 7.00 i 8.00 (w jęz. niemieckim)

• O godz. 10.00 spotkanie w ramach projektu „Szwarny Senior – II edycja”

• Godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Adoracja Najśw. Sakramentu
  • Od godz. 16.00 okazja do spowiedzi
  • O godz. 16.30 Msza św. szkolna i Różaniec
  • Podczas różańca spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w domu katechetycznym

• W sobotę o godz. 10.00 obowiązkowy dzień skupienia dla narzeczonych. W czasie jego trwania będzie możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty (można przywieźć zaświadczenia do pierwszej spowiedzi przedślubnej). Na zakończenie wystawiony będzie dokument potwierdzający uczestnictwo w katechezach.
  • O godz. 17.30 Nabożeństwo różańcowe

XXXI Niedziela zwykła – niedziela misyjna

• O godz. 15.00 Nabożeństwo różańcowe

• Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. Jest również najnowszy numer miesięcznika Mały Gość Niedzielny.

• Bóg zapłać za ofiary na intencje mszalne. Intencje mszalne można zamawiać telefonicznie
  • Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagają nam w zbiórce makulatury i kartonów
Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Zabrzu – Biskupicach realizuje projekt
„Szwarny Senior edycja II – zajęcia rekreacyjne dla zabrzańskich seniorów”.

Projekt ma na celu zaktywizowanie społeczne oraz psychofizyczne osób starszych – w wieku emerytalnym, mieszkańców Zabrza, ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych zamieszkujących dzielnicę Biskupice oraz Osiedle Młodego Górnika.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W REALIZACJI PROJEKTU Z BUDŻETU MIASTA ZABRZE

Zapisy i informacje: tel. 603 775 698

Nadal zbieramy makulaturę i kartony. Można je składać przed bramą garażową lub przed kancelarią. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na działalność grupy Dzieci Maryi i Ministrantów i zimowy wyjazd dzieci do Zakopanego. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła!