1 Niedziela Wielkiego Postu

• Witamy w naszej wspólnocie Ks. Jacka Liwowskiego – proboszcza Parafii MB Różańcowej w Grzybowicach, który głosi Słowo Boże i prosi nas o wsparcie budowy i wykończenia swojego kościoła
  • O godz. 15.00 Gorzkie Żale. W tym roku zamiast rozważań pasyjnych odprawiać będziemy Adorację Najśw. Sakramentu połączoną z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

• O godz. 18.00 Msza św. z nowenną do MBNP

• Msza św. o godz. 7.00

Pierwszy Czwartek Miesiąca

• W tym dniu modlimy się szczególnie za kapłanów i o nowe powołania
  • Msze św. o godz. 7.00 i o godz. 18.00

Pierwszy Piątek Miesiąca

• O godz. 15.00 nie ma koronki do Miłosierdzia Bożego. Odmawiamy ją na zakończenie Drogi Krzyżowej dla dorosłych.
  • Od godz. 16.00 okazja do spowiedzi. Zapraszamy do pielęgnowania pierwszych piątków miesiąca przez spowiedź, uczestnictwo we Mszy i przyjęcie Komunii św.
  • O godz. 16.30 Msza św. szkolna i Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci
  • Zapraszamy również do udziału rodziców i dzieci pierwszokomunijne .
  • O godz. 17.15 Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych z udzielaniem Komunii św. Zachęcamy gorąco do udziału w Drodze Krzyżowej, bowiem za pobożne odprawienie tego Nabożeństwa można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • Prosimy o wypominki za zmarłych za których modlimy się w czasie Drogi Krzyżowej.

Pierwsza Sobota Miesiąca

• O godz. 7.30 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP
  • O godz. 8.00 Msza św. w intencji czcicieli
  • Po Mszy św. duszpasterskie odwiedziny chorych

2 Niedziela Wielkiego Postu

• O godz. 15.00 Gorzkie Żale z Koronką do Bożego Miłosierdzia

• Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego i Małego Gościa (z planem na Wielki Post).

• Bóg zapłać za ofiary na intencje mszalne. Intencje mszalne można zamawiać telefonicznie
WSPIERAJ SWOJĄ PARAFIĘ I PRZEKAŻ NA JEJ RZECZ 1,5 % PODATKU

Jeden raz w roku sam decydujesz, komu oddasz część swojego podatku! Aby przekazać naszej wspólnocie parafialnej 1,5% podatku, należy w rocznym rozliczeniu podatkowym wpisać w odpowiednich pozycjach

KRS i cel szczegółowy przypisany naszej parafii.

Cel szczegółowy: Parafia WNMP Zabrze

Kancelaria parafialna czynna: