W tym tygodniu odprawiamy Msze święte kolędowe w intencji mieszkańców poszczególnych ulic naszej Parafii. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i kolędowania!

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

• O godz. 9.30 Msza św. kolędowa
  • O godz. 15.00 Nieszpory kolędowe

• O godz. 18.00 Msza św. kolędowa

• Msza św. o godz. 18.00 (kolędowa) z Nowenną do MBNP

• Msze św. o godz. 7.00 i 8.00 (w jęz. niem.); o godz. 18.00 Msza św. kolędowa

Czwartek – Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

• Porządek Mszy św. jak w niedzielę
  • O godz. 14.45 Orszak Trzech Króli w wersji samochodowej (informacja na str. 1)
  • O godz. 15.00 nie ma Nabożeństwa

Pierwszy Piątek Miesiąca – dzień poświęcony NSPJ

• Po Mszach św. modlitwa do NSPJ
  • O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
  • O godz. 18.00 Msza św. kolędowa
  • Zachęcamy do pielęgnowania pierwszych piątków miesiąca przez Sakrament Pokuty i udział we Mszy św.

Pierwsza Sobota Miesiąca – dzień poświęcony NS NMP

• O godz. 8.00 Msza św. w int. czcicieli. O 7.30 Godzinki
  • Po Mszy św. duszpasterskie odwiedziny chorych
  • O godz. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi

Niedziela Chrztu Pańskiego

• O godz. 9.30 Msza św. kolędowa
  • O godz. 15.00 Nieszpory kolędowe

• Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. Obecny numer świąteczny w cenie 10 zł

Nowe godziny kancelaryjne

• Od nowego roku zmieniają się dni i godziny urzędowania kancelarii parafialnej: wtorek i czwartek w godzinach od 8.00 do 9.00 i od 17.00 do 18.00.

• Bóg zapłać uczestnikom Mszy św. kolędowych za wspólną modlitwę i złożone ofiary, które w tym roku przeznaczamy na malowanie kościoła
  • Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i troskę o naszą świątynię
W związku z inicjatywą wyjazdu do Zakopanego i pragnieniem obniżenia kosztów dla pojedynczego uczestnika, nadal zbieramy makulaturę i kartony. Można je składać przed bramą garażową lub przed kancelarią. Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony będzie na wyjazd dzieci. Zachęcamy też do wsparcia tego dzieła!